BOHRTEC GmbH z siedzibą w Alsdorf (Niemcy) ze swoim ponad 20 letnim doświadczeniem narzuca najwyższe standardy wykonania oraz wprowadza nowatorskie rozwiązania techniczne do branży przewiertów ślimakowych.

Bardzo wąska specjalizacja produkcji sprawia, że konstrukcje BOHRTEC są zawsze dopracowane w najmniejszym szczególe. Odpowiedni dobór i technologia obróbki użytych do produkcji materiałów czyni produkty ze znakiem Bohrtec niezawodne i trwałe w każdych warunkach.

Jednymi z najnowszych opracowań konstrukcyjnych inżynierów Bohrtec GmbH jest wprowadzenie do technologii wiercenia „podwójnej żerdzi pilotowej” oraz opracowanie wiercącej głowicy sterowanej, dzięki której standardowa laweta ślimakowa może uzyskać właściwości technologii mikrotunelingu.

Dołączenie BOHRTEC GmbH do grupy HERRENKNECHT sprawiło, że firma uzyskała ogromny potencjał do dalszego dynamicznego rozwoju.

Więcej informacji na temat produktów i firmy BOHRTEC GmbH uzyskacie Państwo kontaktując się z naszymi Specjalistami - kontakt.

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie firmą BOHRTEC GmbH i zapraszamy do współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zespół DTA-TECHNIK.